Vila Penelopi

Olympic Beach, Olimpska regija

već od 80€

Opis destinacije

Olympic Beach je drugi biser u okrugu Pieria, podno mitskog Olimpa i udaljen od Paralie 3 kilometra, a od Soluna oko 70km. Kristalno čisto more, velika peskovita plaža, opasana parkom punim zelenila, pružiće Vam tokom dana i večeri nezaboravne trenutke odmora i opuštanja. Neposredna blizina Paralije, sa kojom je povezana lepim šetalištem i biciklistickom stazom uz plažu dužine oko 2km omogućiće Vam obilazak još jednog atraktivnog i dinamičnog turističkog mesta. Pored mogućnosti za iznajmljivanje suncobrana i ležaljki, raznovrsna je ponuda za bavljenje raznim sportovima na vodi. Blizina velikog trgovačkog centra Katerinia (6 kilometara), ljubaznost i gostoprimstvo lokalnog stanovništva, uz mnoštvo taverni, restorana i barova, čine odmor pravim i nezaboravnim. U mestu postoji mnogo hotela, apartmanskog smeštaja, rent-a-car agencija,dobro snabdevenih supermarketa, poslastičarnica i pekara. Od turističkih znamenitosti i zabavnih sadržaja nudi veliki broj interesantnih izleta kao što su: obilazak Meteora, Waterland-a u blizini Soluna, obilazak Soluna, obilazak Atine,…

Informacije

SMEŠTAJ

  • Apartman

Prevoz

  • Autobus
  • Sopstveni Prevoz

Udaljenost

  • Plaža > 5m

Oprema

  • Bar
  • Klima
  • Kuhinja
  • TV
  • Wifi

Broj nocenja

  • 10 Noćenja

Broj kreveta

  • 2 Kreveta
  • 3 Kreveta
  • 4 Kreveta
  • 5 Kreveta
  • 6 Kreveta
  • Opis smeštaja
  • Cenovnik
  • Program putovanja
  • Prevoz
  • Uslovi plaćanja

Lokacija: vila se nalazi na samoj obali, u pešačkoj zoni Olympic Beach-a
Zahvaljujući tome što se ova vila nalazi na samoj plaži, možemo da kažemo da ima idealnu poziciju i iz tog razloga je preporučujemo i izdvajamo iz ponude. Pravo je zadovoljstvo i potpuni ugodjaj uz prvu jutarnju kafu ili čašicu "ouza", sedeti na nekoj od terasa koje imaju očaravajući frontalni pogled na more. U glavnoj zgradi vile nalaze se kompletno opremljeni apartmani i duplexi, od kojih većina ima frontalni pogled na more. U dvorištu iza glavne zgrade je depadans vile u kome se nalazi prizemni trokrevetni studio. Vila ima lepo uredjeno, popločano dvorište sa česmom i tušem. Zbog strukture smeštajnih jedinica, preporučujemo je za višečlane porodice kao i za veće društvo. U sklopu vile je beach-bar sa ležaljkama i suncobranima koje naše gosti uz konzumiranje pića mogu da koriste. Na oko 70m od vile se nalazi javni parking.

Tip smeštaja:
1/3 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i tri obična ležaja. Studio se nalazi u prizemlju u depadansu vile.
1/4 duplex apartman – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, u drugoj prostoriji dva obična ležaja i u trećoj prostoriji bračni ležaja.
1/4+1 duplex apartman - u jednoj prostoriji čajna kuhinja, u drugoj dva obična ležaja, u trećoj prostoriji jedan bračni i jedan pomoćni ležaj (fotelja na razvlačenje).
1/5 duplex suite - u jednoj prostoriji  kuhinja, u drugoj jedan bračni i jedan običan ležaj, u trećoj prostoriji dva obična ležaja. Nalazi na četvrtom spratu.
1/6 apartman - u jednoj prostoriji kuhinja i dva bračna ležaja, u drugoj prostoriji dva obična ležaja (umesto bračnog ležaja mogu da budu dva obična ležaja, i obrnuto). Može da se sastoji i iz dve spavaće sa po jednim bračnim i jednim običnim ležajem i trpezarije sa kuhinjom.
1/6 duplex apartman - u jednoj prostoriji kuhinja, u drugoj prostoriji jedan bračni ležaj i jedan običan ležaj, u trećoj prostoriji jedan bračni ležaj i jedan običan ležaj.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.

Korišćenje WI-FI interneta - BESPLATNO. U svakom apartmanu i duplexu su 2 klima uređaja. Doplata za korišćenje klima uređaja u studiu je 3 € po danu, u apartmanu i duplexu je 6 € po danu.

Uskoro cenovnik za LETO 2021...
AUTOBUSKI PREVOZ:
1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima (mesto polaska biće naknadno objavljeno). Proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa. Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u ranim prepodnevnim časovima.

Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele. Proveriti jedan dan pre putovanja tačno mesto sastanka i vreme polaska autobusa.

SOPSTVENI PREVOZ:
1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.
2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.
Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLISPOLAZAK ZA SITONIJUPOLAZAK ZA TASOSPOLAZAK ZA SIVOTUPOLAZAK ZA EVIJUPOLAZAK ZA PILION MILINAPOLAZAK ZA KEFALONIJUPOLAZAK ZA AMULJANI OSTRVO
Mesto polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.31519,0013,0018,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,301515.319,3013,3018,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,4518,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.416.119,4014,1018,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,2518,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,4519,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.31721,0015,0020,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,1520,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.517.221,2015,2020,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,301717.321,3015,3020,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,4520,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.31822,1516,0021,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.31923,0017,0022,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,302020.300,3018,3023,30
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
POLAZAK ZA SITONIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
POLAZAK ZA TASOS - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 85€ / 70€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 75€ / 60€
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
POLAZAK ZA SIVOTU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
POLAZAK ZA EVIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 75€ / 65€ •Jagodina... 70€ / 60€ •Niš... 65€ / 55€
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
POLAZAK ZA PILION MILINA - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
POLAZAK ZA KEFALONIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 90€ / 80€ •Jagodina...85€ / 75€ •Niš... 80€ / 70€
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 20€.
POLAZAK ZA AMULJANI OSTRVO - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 75€ / 55€ •Jagodina...70€ / 50€ •Niš... 65€ / 45€
U cenu preovoza je uračunat trajekt na relaciji Tripiti-Amuljani-Tripiti, kao i transfer od luke na Amuljaniju do vila.
NAPOMENE:
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, dva dana pred put. • Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta i vremena polaska.
• Dete od 0-12 godina starosti mora imati svoje sedište (ne može se prevoziti u krilu).
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Mogućnost transfera iz Subotice, Sombora, Šabca, Kikinde, Zrenjanina, Vršca, Novog Sada, Allibunara i Pančeva uz doplatu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda:
-za polazak iz Subotice, Sombora - 25€;
-za polazak iz Šabaca, Kikinde, Zrenjanina i Vršaca - 20€;
-za polazak iz Novog Sada i Alibunara - 15€;
-za polazak iz Pančeva - 10€.
• Umanjenje cena prevoza u odnosnu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda :
-za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€,
-za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
• Transferi do i od Beograda mogu biti realizovani mini-busom, kombijem ili putničkim automobilom.
• Agencija pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir: vreme uplate aranžmana kao i starost putnika (stara lica ili porodice sa decom).
• Organizator putovanja ne garantuje poziciju sedišta u autobusu ukoliko to nije predviđeno i uplaćeno prema cenovniku kao mogućnost dodatne usluge i doplate.
• Organizator putovanja će putnicima odrediti bilo koje sedište i sprat u autobusu, bez obzira na eventualno usmeno date napomene. Naknadne izmene nisu moguce. Putnik će prihvatiti sedište koje mu agencija dodeli.
• Broj putnika po smenama može se značajno razlikovati. Organizator se ne obavezuje da će prevoz u povratku izvršiti istim prevoznim sredstvom i na istim sedištima kao u odlasku. U slučaju nedovoljnog broja prijavljanih putnika agencija zadržava pravo da pojedine polaske organizuje u saradnji sa drugom agencijom ili manjim prevoznim sredstvom od autobusa.
• Prenos prtljaga od autobusa do smeštajnog objekta nije obaveza Organizatora putovanja. Autobus po dolasku u letovalište staje što je moguće bliže smeštajnom objektu. Putnici su dužni svoj prtljag preneti do smeštaja.
• Organizator ima pravo da za prevoz angažuje sve tipove turističkih autobusa koji ispunja